•  

1. nädala virmalised! (05.01.2015 15:07)

 

Maa magnetväli on olnud eelmise aasta lõpus ja käesoleva alguses väga rahutu. Ka tänane päev algas nõrga magnettormiga. Kahjuks on ainult selget taevast virmaliste pildistamiseks vähe olnud. 

Kalmer Saar
Virmaliste õhtu
02.01. Saaremaa, Orissaare

Veel pilte: 

Jüri Voit
Veits värve öös
29.12.2014.Kuusalu

Jüri Voit
2015.aasta esimesed virmalised.
2.01.2015.Kuusalu

Kalmer Saar
Virmaliste õhtu
02.01. Saaremaa, Orissaare

Ootame ilmaolusid kajastavaid fotosid! Pilte saab lisada ilmapiltide galeriidesse, need on jagatud kuude kaupa.

Ootame ilmapilte tervest maailmast!

NB! Kindlasti palume lisada pildistamise aeg ja -koht! Samuti palume teha enne fotode üleslaadimist eelvalik, ühelt inimeselt võiks olla nädalas umbes kümmekond pilti ja soovitatavalt mitte ühest ning samast kohast tehtud natukese erinevad kaadrid - nii teeme piltide vaatamise huvitavamaks! Palume pealkirjades jutumärke mitte kasutada.

Iga nädala alguses välime välja eelneva nädala pildi fotode seast, mis on saabunud esmaspäeva hommikuks. Enamaltjaolt laekub aga niivõrd palju huvitavaid fotosid, et saab välja valitud ka mõni eraldi teema (ime,tormipilt jne.) Ilmastikku iseloomustab muuhulgas loomade-, lindude ja teiste elusolendite käitumine ja nii ongi juba mitu aastat teiste nädalafotode seas ka nädala elukas.

Kõikide saabunud piltide hulgast valib aga ArtPrint igas kuus välja kalendrikuu pildi, mille trükib välja ja vormistab seinalepanekuks ArtPrint.

Telefon: 6 565 655

E-post: ilm@ilm.ee

Rohkem: Kontakt | Reklaam